ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Antonín Pražák
Antonín Pražák
  • Praxe: 11 let
  • Počet referencí: 6
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Antonín Pražák

Se službami pana Pražáka jsem velice spokojený. Vždy se snaží najít optimální řešení a díky jeho vysvětlení pochopí svět financí i naprostý laik. Pana Pražáka vřele doporučuji.

Se servisem a službami pana Pražáka jsem velmi spokojený,dokáže poradit a vždy hledá spokojenost klienta.Doporučuji všem.

Profesionální přístup, ochotný, trpělivý, příjemný, na úrovni. Sebesložitější finanční problém pochopí od pana Pražáka i naprostý laik. Klienti jsou pro něj na prvním místě, což je u podobných společností ne zcela běžný úkaz. Nadšení pro obor (stejně jako kvalitní orientace v oboru) se odráží ve výsledcích spolupráce.

Pokud mohu hodnotit-velká spokojenost.Jak finance,tak i pojištění.Vzhledem k tomu,že mám malé dítě,vím že je zabezpečené-díky mému finan.poradci.Pana Pražáka mohu doporučit všem....

Velice ochotný poradit se vším pracuje s nasazením a s hledáním alternativ nemám problém v budoucnu se kdykoliv s financemi obrátím znovu.

Se službami jsem nadmíru spokojen rychlí servis a maximální nasazení když něco potřebuji rád pomuže a vyhledá všechny možnosti vřele doporučuji.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.