ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Nikola Kratochvílová
Nikola Kratochvílová
  • Praxe: 4 let
  • Počet referencí: 15

Oborové certifikace:

  • Pojištění
  • Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Nikola Kratochvílová

Určitě Nikču doporučuji všema deseti. Moc příjemné a profesionální vystupování. Na všem se s ni dá normálně domluvit. Těším se na každou další schůzku.

S Nikolou jsem velice spokojený, velice příjemná milá a spolehlivá, profesionální přístup, ochotné jednání a vše srozumitelně vysvětlí, vřele všem doporučuji.

Nikča je prostě jednička :-) kdykoliv jsem něco potřeboval, stačilo zavolat a během chvilky vše vyřízeno k mé neprosté spokojenosti :-) můžu všem jen vřele doporučit :-)

Přijemná,milá,ochotná a spolehlivá.Vždy vypočuje,pomůže vybaví a to s usměvem.

Vřele doporučuju.Vždy ochotná vstřícna spolehlivá a příjemná.Kdykolvek se mohu v kteroukoliv dobu na ni obratit a vzdy pomůže

Určitě budu doporučovat dál. Jsem naprosto spokojený s přístupem.Ze schůzek jsem odcházel vždy zcela informovaný a bez pocitu nátlaku. Ocenuji i časové přizpůsobení mému časovému harmonogramu.

Má finanční poradkyně je velmi vstřícná, ochotná, hodná. Na čem se domluvíme to platí. Co se týče pojistek, spoření atd. vše v naprostým pořádku. Při naskytnutí například pojistné události, tak ta se ihned řeší a vyřeší. S mojí finanční poradkyní a tedy i s ProfiFP jsem velmi spokojen. A mimochodem mají velmi dobré espresso.

Určitě mohu doporučit. Se vším poradí a pomůže, vše dokáže vysvětlit, aby tomu každý porozuměl a čas si na vás udělá prakticky kdykoliv. Je vidět, že je u ní klient opravdu na prvním místě. Za mě opravdu skvělý přistup.

100% doporučuji. Vždy sme všechno vyřesili bez problemu a bylo mi vše vysvětleno

Doporučuji. Vyslechne a vše řeší okamžitě a svědomitě. Všechno vysvětlí do nejmenšího detailu, ujistí se, že člověk tomu všemu porozuměl. Za mě úplně nejlepší poradce.

Nejlepší poradce

Upřímně bál jsem se spolupráce ale pak jsem zjistil že paní Kratochvílová je upřímná ,pohodová a hlavně řeší jakoukoliv věc okamžitě a i přez mojí časově špatnou přístupnost k volnu si i v pozdních hodinách najede čas a sjedná schůzku, můžu jen doporučit .

Vždy mi všechno vysvětlila tak, že jsem tomu opravdu rozuměla, což není zvykem. Je sice mladá, ale opravdu ví, co dělá, vřele doporučuji.

V dnešní době je k pohledání člověk, jenž nešetří upřímným úsměvem a jednání s ním lze zároveň charakterizovat nejen jako příjemné popovídání, ale i jako setkání s profesionálem na svém místě.

Vřele doporučuji velice ohleduplný přístup včetně nabídky pro veškeré pojištění vždy komunikativní a snaživý priklad jak by mělo vypadat jednání s klienty.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.