ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Michaela Jačová
Michaela Jačová
  • Praxe: 12 let
  • Počet referencí: 17

Oborové certifikace:

  • Penze, Úvěry
  • Pojištění, Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Michaela Jačová

S Míšou jsem naprosto spokojený, se vším poradí, najde nejlepší možné řešeni v dané situaci a vyjde vždy vstříc :))

S Míšou jsem naprosto spokojená. Ať už jsem za ní přišla s čímkoliv, vždy pro mě našla to nejlepší řešení. Mohu ji jen a jen doporučit

Se sl. Jačovou spolupracuji už několik let. Mohu vřele doporučit pokud hledáte někoho kdo své práci rozumí. Vždy mi dokaže poradit a mé finance jsou u ní v bezpečí.

Míšu bych všem ráda doporučila. Její jednání je profesionální a vždy pro mou rodinu vyjednala skvělé podmínky. Je milá a ochotná. Vše vysvětlí. Poradí co je pro mě ta nejlepší varianta. Když se vyskytl nějaký problém,zjistila vše potřebné a poradila co a jak. Neměnila bych. Díky Míšo

S Míšou jsem naprosto spokojená. Je milá, vstřícná,velmi ochotná. Ať už jsem přišla s čímkoliv , vždycky našla pro mě to nejlepší řešení. Za nikoho bych jí nevyměnila. Můžu jí jen a jen doporučit

Skvělá spolupráce, rychlá komunikace, vždy ochotná a navíc stále usměvavá. Velice mi pomohla s hypotékou a řešíme spolu i ostatní finance. Vřele doporučuji!

Michaela je profesionál na svém místě. Ohledně financí se na ní obracím už několik let a jsem velice spokojená. Skvělý sympatický přístup, vždy za mě rychle vyřeší vše potřebné, umí dobře poradit a vše podrobně vysvětlí. Ušetřila mi už spoustu peněz a hlavně času.

Skvělý přístup, paní Jačová má profesionální jednání, vše perfektně a ochotně poradí, vysvětlí a pomůže. Je pro mě nejlepší, jsem velmi spokojená. Všem bych jí doporučila.

Supr,přístup vyřešili jsme vše co jsem potřebovala.

Se slečnou Jačovou mám velmi dobré zkušenosti. Rychlé a výhodné jednání, poradí, zařídí, takže jedině doporučuji.

Skvělá přístup, paní Jačová vše perfektně vysvětlí, doporučí. Vřele doporučuji.

S Míšou, jako finanční poradkyní, jsem byla velmi spokojená. Vše mi ochotně vysvětlila, poradila a doporučila, co je pro mě nejlepší. Velká spokojenost.

S Míšou jsem naprosto spokojený, se vším poradí, najde nejlepší možné řešení. Skvělá spolupráce, rychlá komunikace, vždy ochotná a navíc stále usměvavá. Můžu jí jen a jen doporučit.

Míša na sjednanou schůzku dorazí vždy s úsměvem. Se vším mi poradí, pomůže, vysvětlí a doporučí mi nejvhodnější variantu. Za mě člověk na svém místě 👍

Míša vždycky dobře poradí a všechno vysvětlí, tak aby to pochopil i laik. Komunikace je rychlá a jednání příjemné. Spolupráci mohu doporučit všemi deseti.

Slečna Jačová je milá a příjemná a spolupráce s ní proběhla vždy hladce, ve všem perfektně poradí a vždy pro mou rodinu našla to nejlepší řešení. Už je to pár let, co jsem měla i jiné poradce a Míša jen napravila škody, které v mém životě napáchali, dala nám tak do kupy finance od hypotéky po úrazovky a já vím, že kdykoliv zavolám, hned jak je to možné řeší a pomůže, za to jsem ji velmi vděčná a moc ji doporučuji všem, kdo chtějí od poradce kvalitu, slušnost a člověka na svém místě.

Míšu jako finanční poradkyni mohu jedině doporučit. Dokáže vše dokonale vysvětlit, najde to nejlepší řešení, vše potřebné zařídí. Ohledně financí se na ni mohu kdykoliv obrátit a vždy je velice ochotná poradit.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.