Ilustrační příběh – full time

Od počátku nastupují na full time nejčastěji lidé, kteří již mají zkušenosti s obchodní činností, s marketingem, privátním bankovnictvím, školením, apod.

Na full time také velmi často spolupracují s ProfiFP.cz poradci, kteří začali na part time a poté, co se přesvědčili, že ohodnocením podle výsledků jsou schopni maximalizovat užitek (vydělané peníze vs. potřebný čas), rozhodli se přejít na full time spolupráci.

Každý poradce absolvuje vzdělávání, ve kterém se naučí orientovat ve finančních produktech a jejich použití, zdokonalí se v prezentačních, komunikačních a obchodních dovednostech a osvojí si timemanagement a organizační schopnosti.

Když toto vše zvládne, pak se jeho provizní příjem nejčastěji pohybuje mezi 20 až 70 tisíci korun. Zároveň si sám volí pracovní dobu.

První rok pracuje poradce na své osobní pověsti a pokud se osvědčí, je běžné, že jej stávající i noví klienti kontaktují sami. To je jistě ideální stav, ke kterému všichni směřují.

Při spolupráci na full time jsou již po několika měsících reálné kariérní postupy. Současná situace na trhu umožňuje rozrůstání organizačních struktur. Schopný spolupracovník se může již po půl roce podílet na vedení 3 až 8 členných obchodních týmů a postupně tak získávat manažerské dovednosti nutné k dosažení manažerské pozice.

Příjem manažera závisí na výsledcích jím vedeného týmu a nejčastěji se pohybuje mezi 50 až 150 tisíci korun měsíčně.

Obecně platí, že spojení dobře hodnocené obchodní činnosti a atraktivního oboru osobních financí je velmi perspektivní. Pro člověka, který má potřebné předpoklady a odvahu je to dobrá cesta k efektivnímu uspořádání života. Může ovládat svůj pracovní čas, takže má dostatek času na přátele, rodinu a koníčky. A zároveň je schopen díky svým kvalitám vydělat i  nemálo peněz na hmotné statky.
TOPlist